qx

QX50 створений дивувати. Набір революційних технологій: перший у світі двигун VC-Turbo потужністю 249 к. с. зі змінним ступенем стиснення; перша в світі цифрова адаптивна технологія керування; перша в світі система активної економії пального EcoPedal. Традиційна розкіш і багате оснащення: вже в базовій комплектації наявна система повного приводу, електрорегулювання сидінь, світлодіодні фари, електропривод задніх дверей тощо. Більш високі комплектації оснащено низкою прогресивних технологій безпеки та комфорту, що значно підвищує безпеку автомобіля і насолоду від керування. Для найвибагливіших покупців спеціально створено ексклюзивну версію Autograph Proactive з унікальним оздобленням салону.

* Ціни є рекомендованими і вказані станом на 28.01.22. Автомобілі 2021 року випуску.

Інформація, представлена ​​на даній сторінці призначена тільки для інформаційних цілей і не може бути використана в якості документа, що встановлює зобов'язання компанії «Ніссан Мотор Україна». Устаткування і комплектації автомобілів можуть відрізнятися. Зазначені ціни є рекомендованими і можуть відрізнятися від остаточної ціни, запропонованої дилером INFINITI в Україні. Для отримання інформації по остаточній ціні звертайтеся до офіційних дилерів Infiniti в Україні. Чи не є публічною офертою. ТОВ "Ніссан Мотор Україна" залишає за собою право змінювати ціну, специфікації, зазначені в листівці, без попереднього повідомлення ».

** Ви можете отримати кредит за програмою Infiniti Finance для придбання автомобіля Infiniti на наступних умовах: максимальний термін кредиту - 36 місяців, початковий внесок - 60% від вартості автомобіля, максимальна сума кредиту - 2 600 000 грн., Процентна ставка - від 0, 01% річних, одноразова комісія банку за видачу кредиту - 2,5% від суми кредиту, комісія за операції в Державному реєстрі обтяжень рухомого майна - 750 грн. Обов'язкове придбання таких послуг: страхування КАСКО і ОСАГО тільки в узгодженої (рекомендованої) за програмою страхової компанії. Реальна відсоткова ставка становить від 13,52% річних (розрахована виходячи з терміну кредитування 36 місяці за відсотковою ставкою 0,01% річних, перший внесок - 60% від вартості авто, ануїтетний графік погашення, страхування КАСКО - 5,83%, одноразова комісія за видачу кредиту - 2,5% від суми кредиту). Фактичне значення реальної річної відсоткової ставки по кредиту буде залежати від індивідуальних умов кредитування (суми кредиту, терміну, спеціальних умов по продукту і т.д.). Кредит надається у відділеннях Банку по всій території України, за винятком тимчасово окупованій території АР Крим та зони проведення військової операції під керівництвом Об'єднаних сил. Банк залишає за собою право змінювати умови кредитування. Детальні умови кредитування дізнайтеся на сайті www.credit-agricole.ua або по телефону: 0800305555 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні, з мобільних телефонів - згідно з тарифами операторів зв'язку). Кредитує АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК». Ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011. Реєстраційний №149 в Державному реєстрі банків. Замовником реклами кредитних послуг є АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК». Пропозиція діє на постійній основі.