ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Усі ризики і відповідальність у зв'язку з використанням даного сайту несе відвідувач сайту. Відділення INFINITI ТОВ «Ніссан Мотор Україна» не може гарантувати, що сайт не містить помилок та вірусів, які можуть заподіяти шкоду вашій електронно-обчислювальній техніці та/або програмному забезпеченню. ТОВ «Ніссан Мотор Україна» не може гарантувати, що вся інформація є дійсною на момент перегляду вами сайту. ТОВ «Ніссан Мотор Україна» не несе відповідальності за будь-яку шкоду, яка може бути заподіяна вам внаслідок використання цього сайту.


ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ

Всі права на інформацію, графічні зображення, тексти та інші матеріали, які містяться на цьому сайті, та об'єкти (далі - матеріали), належать компаніям групи Nissan, рекламним агентствам, а також іншим третім згідно з умовами договорів, укладених між Nissan і відповідними третіми особами. Ніякі матеріали, які містяться на цьому сайті, або їх частина не можуть бути відтворені, використані або передані третім особам з метою отримання прибутку без попередньої згоди ТОВ «Ніссан Мотор Україна» у письмовій формі. Ви можете переглядати і роздруковувати матеріали, що містяться на цьому сайті, для цілей особистого використання та/або прийняття рішень про придбання продукції Nissan.

Ніякі посилання на цей сайт не можуть бути зроблені без попередньої письмової згоди ТОВ «Ніссан Мотор Україна».

 

ПРОДУКТИ ТА ЦІНИ

Ми постійно прагнемо до поліпшення своєї продукції, тому будь-яка інформація на цьому сайті може бути змінена. Технічні деталі, моделі, ціни в будь-якому розділі сайту можуть бути не дійсними на момент перегляду вами сайту. Для отримання оперативної інформації, будь ласка, зв'яжіться з найближчим офіційним дилером INFINITI. Кольори, що відображаються на сайті, можуть не відповідати дійсним кольорам через технологічні особливості. 


КОНФІДЕНЦІЙНА ІНФОРМАЦІЯ ТА ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ

Ми слідуємо положенням застосовного законодавства про захист персональних даних. Будь-яка інформація, надана вами при використанні даного сайту, яка відноситься до персональних даних (телефони, адреси тощо), буде використана тільки для цілей, зазначених нижче. Надаючи інформацію при використанні цього сайту, а також за допомогою будь-яких інших звернень в INFINITI, ви погоджуєтесь з тим, що відповідна інформація не є конфіденційною і може зберігатися і використовуватися INFINITI в даний час і надалі з метою: i) надання вам інформації про продукти, послуги та заходи, які можуть мати для вас інтерес ii) проведення маркетингових досліджень для поліпшення якості продукції та послуг INFINITI iii) надання за погодженням з вами продукції і послуг. Ви також висловлюєте свою згоду з тим, що INFINITI може надавати зазначену інформацію офіційним дилерам INFINITI, а також компаніям, що входять до складу групи компаній INFINITI, і іншим компаніям-партнерам у вищевикладених цілях.

ПОСИЛАННЯ

Ніякі посилання на цей сайт не можуть бути зроблені без попередньої письмової згоди ТОВ «Ніссан Мотор Україна».КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ INFINITI

Якщо у вас виникли питання щодо характеристик, цін та наявності автомобілів, ви можете звернутися до нашого найближчого дилера.

З загальних питань про компанію INFINITI, автомобілі і дилерів INFINITI звертайтесь за телефоном: 0-800-303-306.