INFINITI Q Concepts Inspiration

Енергія завтрашнього дня

Всі майбутні серійні моделі INFINITI будуть представлені на ринку з електрифікованими силовими агрегатами. Покупці зможуть вибрати між 100-процентними електрокарами, а також автомобілями з силовими установками EV або e-POWER, що представляють сучасний підхід до технології послідовного гібрида. У русі такий автомобіль приводиться виключно електромоторами, що черпають енергію з акумуляторів, зарядку яких, в свою чергу, забезпечує високоефективний ДВЗ. Разом зі спеціально розробленими платформами, ці силові агрегати гарантують високий рівень динаміки, значний запас ходу і мінімальні показники за вмістом шкідливих речовин у вихлопі.

Новий вектор розвитку бренду наочно ілюструють три останніх концепт-кара INFINITI - вражаючі Q Inspiration, Qs Inspiration і QX Inspiration. Передові технології в цих прототипах йдуть рука об руку з новою дизайнерською мовою бренду, демонструючи характер, можливості і чарівність серійних INFINITI завтрашнього дня.

INFINITI QX Concepts Inspiration

Дві силові установки, одна платформа

Повністю електрифіковані, а також гібридні силові установки INFINITI призначені для використання на нових спеціально розроблених платформах. Концепція «дві силові установки, одна платформа» передбачає створення єдиної архітектури, ідеально пристосованої під будь-який тип силового агрегату і відрізняється високим ступенем уніфікації.

Характерною особливістю всіх електрифікованих моделей INFINITI стануть два електромотори, розташовані на передній і задній осі автомобіля. У електромобілі простір між двома двигунами віддано високоємкої силовий акумуляторної батареї. На гібридних моделях тут же розміщуються більш компактний акумуляторний блок, а також паливний бак і вихлопна система. Допоміжний ДВЗ при цьому традиційно розміщений в передній частині автомобіля.

INFINITI QX Concepts Inspiration

«МОГУТНІЙ СПОКІЙ»

Перехід на електротехнології стане революцією не тільки в технологічному, але і в дизайнерському сенсі. Нова дизайнерська мова INFINITI, яка отримала назву «Могутнього спокою» (Powerful serenity), - це відправна точка для створення прогресивних, потужних і в той же час врівноважених, невичурних зовні автомобілів. Експресивний стиль нових INFINITI характеризується м'язистими кузовними панелями і чіткими лініями, та перегукується з традиційним японським мистецтвом орігамі.

Позбавлені від необхідності використання громіздкого двигуна внутрішнього згоряння в якості основного силового агрегату, перспективні моделі INFINITI зміняться і в плані пропорцій. Крім того, значно трансформується і внутрішній світ електромобілів, де інженерам-компонувальникам та дизайнерам не заважатимуть такі рудименти як, наприклад, піввісі, що віднімають внутрішній простір на традиційних моделях з ДВЗ. Все це дозволить зробити інтер'єр майбутніх INFINITI більш затишним, дружнім до користувача, істинно розслаблюючим простором, на манер VIP-ложі елітних аеропортів.

Протягом 30 останніх років нові технології наповнювали водіїв INFINITI упевненістю у власних силах, а вражаючий дизайн дозволяв їм реалізувати власні уявлення про прекрасне. Заглядаючи в майбутнє, INFINITI запрошує всіх на новий етап цієї захоплюючої пригоди - в епоху загальної електрифікації.