ПЕРЕВЕРШИ СЕБЕ

INFINITI Q50

  • *ВIД

Front Driver's View of the 2018 INFINITI Q50 Red Sport Sedan in Dynamic Sunstone Red

СПОКУШАЄ ПОТУЖНІСТЮ. ПІДКОРЮЄ ІНТЕЛЕКТОМ.

Куди б ви не вирушили, ви не залишитеся непоміченими. Ваш новий INFINITI Q50 готовий заявити світові про вашу індивідуальність. Завдяки його зухвалій потужності та передовим технологіям, ви завжди в центрі уваги.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ ПРО ХАРАКТЕРИСТИКИ
2018 INFINITI Q50 Red Sport Sedan Front fascia Shown in Dynamic Sunstone Red

ДОРОГА У ВАШОМУ РОЗПОРЯДЖЕННІ

Сучасний автомобіль повинен вміти не лише захистити, а й передбачити. Технологія INFINITI Drive Assist допомагає завжди відчувати себе господарем становища, реагуючи на будь-які ситуації, на будь-які виклики. Менше стресу, більше задоволення від водіння.

БЕЗПЕКА ТА КОНТРОЛЬ
2018 INFINITI Q50 Red Sport Interior With Quilted Leather-appointed Seats, Dark Chrome Accents and Red Contrast Stitching

ДИЗАЙН, ЯКИЙ ЗАХОПЛЮЄ

Кожна деталь має значення. Саме тому ми створили автомобіль, який дійсно тішить погляд. Атлетичний бампер і елегантна решітка радіатора надають INFINITI Q50 спортивного і вишуканого вигляду. Такий же неперевершений динамічний салон INFINITI Q50 一 справжній витвір сучасного мистецтва.

СТИЛЬ ТА ДИЗАЙН

ВЕСЬ СВІТ НА ЗВ'ЯЗКУ

Ви постійно перебуваєте в русі, а мультимедійна система INFINITI InTouch ™ дозволяє вам ні на хвилину не втрачати зв'язку зі своїм світом. Голосовий зв'язок, повідомлення, електронна пошта, календар, навігація і музика завжди до ваших послуг.

ІНФОРМАЦІЙНО-РОЗВАЖАЛЬНІ ТЕХНОЛОГІЇ


ПОВІДОМЛЕННЯ

*Спеціальна ціна – ціна, розрахована з урахуванням спеціальної пропозиції на автомобілі. Ціна є рекомендованою і може відрізнятися від остаточної ціни, запропонованої дилером INFINITI в Україні.