INFINITI QX80

Нагорода «Мінімальна вартість володіння протягом 5 років» заснована на унікальних розрахунках автомобільного довідника Kelley Blue Book, який враховує всі витрати з експлуатації нового автомобіля протягом перших п'яти років після покупки. На сайті KBB.com опубліковані докладні звіти на все офіційно продаються на північноамериканському ринку автомобілі, включаючи прогнозовану вартість володіння. У цю суму включено зниження ринкової вартості на вторинному ринку, витрати на паливо, кредитні і страхові виплати, витрати на планове техобслуговування і ремонт, а також податкові зобов'язання.

INFINITI QX80

 

 

«Це дійсно велика честь для нас отримати нагороду від такого авторитетного видання як Kelley Blue Book. Наш флагманський позашляховик 2021 модельного року відрізняється новим рівнем оснащення, інноваційними технологіями і статусним дизайном, що підкреслює його преміальний статус. Той факт, що QX80 п'ятий рік поспіль отримує визнання як кращий позашляховик за вартістю володіння - це просто фантастика!»

 

Джефф Поуп, віце-президент INFINITI Americas

 

Преміальний позашляховик INFINITI QX80 одне з найбільш вигідних пропозицій на ринку. Оснащений потужним 5,6-літровим атмосферним мотором V8 і сучасною системою повного приводу, QX80 2021 модельного року не залишає байдужим вражаючим дизайном, розкішним рівнем оснащення і найвигіднішою на ринку ціною.