q50

Компанія INFINITI представила оновлені версії INFINITI Q50 і INFINITI QX Sport Inspiration на Паризькому міжнародному автосалоні (Mondial de l'Automobile) 29 вересня 2016 року.

Спортивний седан INFINITI Q50 2017 року отримав нові елементи екстер'єру та інтер'єру, а також передове технологічне оснащення.

Оновлений Q50 пропонує покупцям ще більше можливостей для персоналізації, а сучасні технології зроблять процес управління спортивним седаном ще більш яскравим і надихаючим.
«Вишуканий інтер'єр Q50 створюється завдяки природній елегантності і нового дизайнерського мови бренду з особливою увагою до деталей і високоякісним матеріалам. У дизайні є чітка орієнтація на людину за кермом, яка посилює привабливість управління автомобілем INFINITI», - прокоментував Метт Уівер, директор по дизайну INFINITI.


Концепт INFINITI QX Sport Inspiration, елегантне і потужне вираження дизайну майбутніх кросоверів INFINITI. Плавні лінії і майстерність виконання відрізняють розкішний інтер'єр кросовера, орієнтований на водія і надає абсолютний комфорт пасажирам.

«Експресію концепту QX Sport Inspiration ми характеризуємо як «чистоту пропорцій» з елегантністю, властивої тільки INFINITI. Дизайн екстер'єру, безсумнівно, приверне увагу шанувальників мистецтва. Тут ще більше плавності і природності, ніж в серійних кроссоверах преміум-класу», - зазначив Альфонсо Альбаіса, виконавчий директор INFINITI по дизайну.