INFINITI QX60 новый 2022

Нове покоління QX60 створено з чистого аркуша, щоб забезпечити найвищий комфорт для всіх пасажирів. Оздоблення з натуральної напіванілінової шкіри, декоративні вставки з необробленого дерева, витончені, але виразні елементи дизайну допомагають створити неймовірно теплу і затишну атмосферу в салоні автомобіля.


Екстер'єр нового QX60 уособлює вишуканий і сучасний стиль INFINITI за рахунок таких елементів як широка вертикальна лінія стійки, яскрава, контрастна даху, що підкреслює динамічний спортивний силует, і виняткових деталей, як, наприклад, візерунок решітки радіатора, що нагадує орігамі, і оптика в формі клавіш фортепіано .


Елегантний і стильний, новий преміальний кросовер вражає також своїм динамічним характером. У рух новий QX60 призводить 3,5-літровий бензиновий V6 і 9-ступінчаста автоматична коробка передач, що працює в парі з повнопривідною трансмісією Intelligent All-Wheel-Drive з новою міжосьовою муфтою, яка при необхідності практично миттєво перерозподіляє момент до задніх коліс.

«Новий QX60 - це не тільки яскравий дизайн і просторий салон. Адже мова йде про самий досконалий кросовер бренду. Ми значно підвищили технологічність моделі, наприклад, за допомогою інтеграції 12,3-дюймового дисплея мультимедіа та цифрової приладової панелі».

 

Ерік Ріго, директор зі стратегічного планування INFINITI