ЗРОСТАННЯ ПРОДАЖІВ

За 2017 рік продажі кросоверів і позашляховиків бренду Nissan зросли приблизно на 13%, а «преміальних» кросоверів і позашляховиків бренду INFINITI - майже на 9%. В цілому, за минулий рік сумарний обсяг продажів кросоверів і позашляховиків компанії Nissan збільшився майже на 230 000 автомобілів.

INFINITI QX30 И INFINITI QX80

Що стосується бренду INFINITI, то в 2017 році продажі преміального компактного кросовера INFINITI QX30 виросли на 97% і склали майже 32 000 одиниць за перший рік з початку продажів. Повнорозмірний SUV INFINITI QX80 продовжив набирати оберти - по всьому світу було продано більше 21 000 одиниць.

QX80

INFINITI QX80

QX30

INFINITI QX30

INFINITI QX50

Ця модель, побудована на новій платформі, відрізняється приголомшливим зовнішнім виглядом і чудовим дизайном інтер'єру.

QX50

INFINITI QX50 обладнаний першим в галузі двигуном із змінним ступенем стиснення, який отримав назву VC-Turbo, а також передовими системами, що забезпечують водіння в «напівавтономному» режимі. Модель QX50 вдало позиціонується в одному з найбільш швидко розвиваючихся сегментів світового автомобільного ринку. За останні п'ять років сегмент преміальних середньорозмірних кросоверів в Китаї збільшився в чотири рази, а в США - більш ніж в два рази.

В цілому, рекордні продажі кросоверів і позашляховиків компанії Nissan засновані на 94% зростанні в Латинській Америці і 16% збільшення збуту в Північній Америці та Китаї.