ВИЦЕ-ПРЕЗИДЕНТ INFINITI EMEA РАУЛЬ ПИЧЕЛЛО

Роль - Рауль Пічелло (Raoul Picello) з 1 жовтня 2016 року призначений на посаду віце-президента INFINITI за європейським, близькосхідного і африканського напрямками (EMEA).
На даний момент Рауль Пічелло обіймає посаду віце-президента з продажів Nissan в Європі, а на позиції віце-президента INFINITI за європейським, близькосхідного і африканського напрямками він змінить Франсуа Гупіль де Буйє.

Рауль Пічелло буде працювати в головному офісі компанії в місті Роль, Швейцарія. Рауль Пічелло приєднався до компанії Nissan в 2012 році в якості керуючого директора Nissan Iberia і через рік був призначений на поточну посаду.
Роланд Крюгер (Roland Krueger) прокоментував нове призначення: «Рауль Пічелло приєднається до INFINITI в дуже важливий момент, коли бренд знаходиться на піку своєї продуктової експансії. Наші нові компактні моделі INFINITI Q30 і INFINITI QX30 були добре прийняті в Європі і за її межами. З новим спортивним купе INFINITI Q60, новим 3-х літровим твинтурбо V6 мотором і іншими інноваційними технологіями INFINITI реалізує свій подальший розвиток. Досвід Рауля, який становить понад 25 років в галузі продажів і маркетингу в автомобільній промисловості, допоможе нам і далі підтримувати наші зростаючі амбіції. Крім того, я хотів би скористатися можливістю подякувати Франсуа Гупіль де Буйє за його багаторічну роботу з Nissan і INFINITI. Він успішно запустив у Європі нові INFINITI Q30 і INFINITI QX30, і команда бажає йому подальшого успіху».