Новий INFINITI QX55 знаменує повернення бренду в унікальний ринковий сегмент, основи якого майже двадцять років тому заклав легендарний INFINITI FX - справжня ікона стилю і об'єкт загального наслідування. Через 17 років новий QX55 знову займе гідне місце в класі, де розкіш і стиль вперше зустрілися у форматі преміального SUV.

Творчість Алое Блека, що включає такі хіти як "Wake Me Up", "The Man", "I Need a Dollar" знають і люблять мільйони слухачів по всьому світу. Унікальна манера виконання і незабутній голос Алое ідеально підходять і характеру нового INFINITI QX55, не тільки своєю щирістю, але і фірмовим звучанням, яке стирає жанрові кордони сучасної американської музики.

«Новий QX55, як і творчість Алое Блека, можна назвати синонімом яскравої індивідуальності і сильного характеру. Ми з нетерпінням чекаємо можливості, коли наш новий кросовер можна буде представити публіці і новим клієнтам під акомпанемент чудової музики і в супроводі зірки відповідного масштабу! »

Філ Йорк, генеральний менеджер з маркетингу INFINITI

У вересні 2020 року компанія INFINITI представила довгоочікуваний концептуальний кросовер QX60 Monograph. Тоді високотехнологічна діджитал-презентація перенесла глядачів з усього світу від нової штаб-квартири INFINITI в Йокогамі в дизайн-студію бренду в Ацуги.

Тепер INFINITI запрошує весь світ на сцену Беласко, щоб насолодитися чудовою музикою, вперше побачити приголомшливий новий QX55, а також прийняти участь у сесії питань і відповідей з Алое Блеком.

До сих пір зовнішність нового QX55 залишається загадкою - публіці були представлені лише тизери моделі. Всі подробиці будуть розкриті вже зовсім скоро.

НОВИЙ КРОСОВЕР КУПЕ QX55

Абсолютно новий, атлетичний і елегантний позашляховий спорт-купе INFINITI QX55