INFINITI QX60

Ренді Паркер, віце-президент INFINITI Americas, зазначив: «Ми створюємо автомобілі, що поєднують в собі активну динаміку, практичний інтер'єр і підвищений рівень безпеки для всіх власників. INFINITI QX60 ідеально підходить для всіх членів сім'ї. Ми дуже пишаємося тим, що видання U. S. News & World Report високо оцінило наші прагнення створити чудовий преміальний сімейний автомобіль».

В цьому році експерти U. S. News проаналізували більше 200 нових легкових автомобілів, позашляховиків і мінівенів, представлених на ринку. Кожен автомобіль оцінювався за професійними відгуками, рейтингами безпеки і надійності, простором в салоні та багажнику.

QX60
QX60
QX60

Семимісний кросовер INFINITI QX60 відрізняється широким набором засобів активної безпеки та одночасно поєднує в собі розкіш і функціональність. Унікальна конструкція другого ряду забезпечує доступ до третього ряду без необхідності прибирати сидіння, а опціональний пакет Theater Package включає в себе два 8-дюймових монітора для задніх пасажирів. INFINITI QX60 2017 року оснащується системою INFINITI InTouchTM, що об'єднує навігацію та інші мультимедійні можливості за допомогою сенсорного екрану на центральній панелі.