Karim Habib

Гонконг/Йокогама, 16 березня – Карім Хабіб, колишній головний дизайнер BMW, став шеф-дизайнером INFINITI. Він приступить до своїх обов'язків 1 липня 2017 року. У послужному списку Хабіба робота з декількома преміальними брендами, включаючи BMW і Daimler AG. Місцем роботи нового шеф-дизайнера стане технічний центр Nissan в японському місті Ацугі, звідки він буде керувати проектними командами в Японії, Китаї, США і Великобританії. Карім Хабіб буде пыдпорядковуватися старшому віце-президенту по дизайну NISSAN Motor Corp., нещодавно призначеному Альфонсо Альбайса.

 

Альфонсо Альбайса, старший віце-президент по дизайну NISSAN Motor Corp., зазначив: "Ми раді, що Карім прийняв рішення приєднатися до нас і очолити команду дизайнерів INFINITI. Він завжди створював сучасні і надихаючі автомобільні образи. Карім вміє зберегти душу і пристрасть бренду, з яким він працює, і, в той же час, наділити кожен проект унікальним характером".

 

Карім Хабіб зовсім нещодавно очолював відділення дизайну BMW в Мюнхені, де був відповідальним за виробництво і розробку концепт-карів, таких як X1, X2 і CSL Hоmage. Раніше, в якості голови відділу передового концепт-дизайну в Daimler, він працював над дизайном нинішнього Mercedes-Benz C-Class, рівно як і над дизайном нового Smart. Кар'єру він почав у BMW у відділі перспективних розробок, де займався розробкою дизайну для попереднього покоління BMW 7 серії і концепту CS.