Renault R.S. 18

НОВИЙ RENAULT R.S. 18

Це вже третя розробка Renault Sport Formula One Team c тих пір як в 2016 році заводська команда повернулася в чемпіонат світу з повноцінною гоночною програмою. Новий автомобіль являє собою всебічно вдосконалену версію шасі, робота над яким велася протягом 2017 го спільно з інженерами INFINITI. У числі головних поліпшень модернізована підвіска і перероблена аеродинаміка, що забезпечує більшу притискну силу. Крім того, новий R.S. 18 оснащується обов'язковою з нинішнього сезону системою захисту кокпіта відомої як «гало», а також обтічником моторного відсіку відповідного регламенту 2018 року.

RENAULT R.S. 18
RENAULT R.S. 18
RENAULT R.S. 18

Основою силового агрегату нового R.S. 18 стане 1,6-літровий турбодвигун V6 Renault R.E. 18, який пройшов всебічну програму випробувань в техцентрі Вірі-Шатійон. У нинішньому сезоні, коли команди зобов'язані протягом цілого сезону використовувати всього три двигуна внутрішнього згоряння і не більше двох мотор-генераторів (MGU-K) і двох акумуляторних блоків, питання надійності і ресурсу елементів силової установки виходять на перший план.

Новий R.S. 18 являє собою спільну розробку технічних центрів в англійському Енстоуне та французькою Вірі-Шатійон. Треба особливо відзначити, що база Renault Sport Formula One Team в Енстоуне за останні кілька років була грунтовно модернізована. Удосконалення торкнулися суперкомп'ютера CFD, аеродинамічного тунелю, трансмісійного стенду, а також майстерень і дизайнерських приміщень.

«Завдання, які стоять перед Renault Sport Formula One Team, цілком очевидні - ми повинні підтримувати своє чудове гоночне реноме минулих років і, впевнений, що знаходимося на правильному шляху, - підкреслив президент Renault Sport Жером Столл. - Наша команда на підйомі. У нас пара талановитих пілотів голодних до перемог. База в Енстоуне обладнана за останнім словом техніки, а штат команди збільшився більш ніж на 35%. Відрадно, що всі наші старання проектуються в успіхи на гоночній трасі. У минулому році ми піднялися з дев'ятого на шосте місце в командному заліку і закінчили сезон, маючи в своєму розпорядженні четвертий за швидкістю автомобіль чемпіонату. Подібний успіх, досягнутий всього за два роки, це величезна заслуга Renault Sport і інженерів INFINITI. Упевнений, нинішній сезон ще сильніше наблизить нас до головної мети - перемоги в Гран-прі і чемпіонаті світу в цілому» Renault Sport Formula One Team c повагою відзначає внесок в розвиток команди своїх партнерів і спонсорів серед яких такі компанії як: BP Castrol, INFINITI, MAPFRE, RCI Bank, а також Microsoft, EURODATACAR, Estrella Galicia, Bell & Ross, Tmall і багато інших.