ДИЗАЙНЕР INFINITI АЛЬФОНСО АЛЬБАИСА

Усього за кілька років Альфонсо і його команда повністю переробили дизайнерську мову INFINITI і Nissan. Нова лінійка автомобілів двох брендів втілює справжню динаміку і викликає непідробну пристрасть.

ДИЗАЙНЕР INFINITI АЛЬФОНСО АЛЬБАИСА

 

 

«Для мене велика честь бути відзначеним редакцією Motor Trend. Насправді, це в значній мірі заслуга нашого дружного дизайнерського колективу, що працює у всіх куточках світу. Сподіваюся, такий же настрій і ефективність ми зможемо пронести і крізь рік, що наступив ».

Альфонсо Альбаіса, старший віце-президент по глобальному дизайну Nissan Motor Company

У минулому році в списку найбільш впливових персон автоіндустрії від Motor Trend Альфонсо Альбаіса зайняв 36-е місце. Але успішні запуски серійного купе-кроссовера INFINITI QX55 і яскравого концепт-кара QX60 Monograph допомогли добитися значного прориву в цьому році.


Прямо зараз Альфонсо з командою дизайнерів працюють над новими моделями INFINITI. Поки ми не можемо сказати над якими саме, і коли вони будуть представлені. Але одне готові пообіцяти сміливо - кожну з них відрізняє чудовий дизайн. Експерти Motor Trend не можуть помилятися.