car gurus

Експертне журі CarGurus особливо відзначило потужний 6-циліндровий двигун і чудову обробку інтер'єру INFINITI QX60 2014-2018 модельного року. Автомобіль також отримав високу оцінку від користувачів сайту і, набравши 7,25 балів з 10 максимально можливих, став заслуженим переможцем категорії «Кращий преміальний SUV з пробігом».

Престижна нагорода від CarGurus, заснована в минулому році, допомагає покупцям уживаних автомобілів зробити правильний вибір і враховує такі важливі параметри як: збереження первісної вартості, рівень задоволеності власників, експертні оцінки, а також популярність і кількість пропозицій на кожну конкретну модель. Автомобілі оцінюються як за допомогою незалежних експертів, так і на підставі відгуків користувачів, крім того в розрахунок приймається прогнозоване падіння ринкової вартості моделі за 12-річний період.

«Нам дуже приємно, що CarGurus визнали INFINITI QX60 кращим преміальним кросовером, підтвердивши бездоганну якість і високий рівень збереження вартості, - сказала Дженніфер Моузер, директор департаменту автомобілів з пробігом INFINITI USA. - Ми пишаємося нашою програмою сертифікованих автомобілів з пробігом, а також надійністю, яку демонструють моделі INFINITI протягом усього життєвого циклу ».

262-сильний кросовер INFINITI QX60 чудово поєднуєте справжню преміальність з щоденною практичністю. Завдяки третьому ряду сидінь, просторий салон підходить для вирішення будь-яких завдань. Інтер'єр поєднує розкішні матеріали обробки, високий рівень комфорту, стильний дизайн і відмінну ергономіку.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОРТАЛ CARGURUS

CARGURUS

Заснований в 2006 році і представлений в США, Канаді, Великобританії та Німеччини глобальний автомобільний портал CarGurus, - один з найпопулярніших в світі електронних майданчиків по підбору автомобілів з пробігом. Компанія використовує новітні технології, унікальні обчислювальні алгоритми і ретельний аналіз даних, щоб забезпечити користувачам зручну і повністю прозору процедуру добору та пошуку уживаних автомобілів.