ТОВ «НІССАН МОТОР УКРАЇНА» є дистриб'ютором марки INFINITI в Україні. В рамках існуючої стратегії розвитку бізнесу в Україні, ми маємо честь запросити до співпраці з продажу та сервісного обслуговування автомобілів марки INFINITI компанії, які відповідають таким критеріям:

 • наявність досвіду роботи в автомобільному бізнесі;
 • стабільне фінансове становище;
 • ефективна управлінська команда;
 • готовність до інвестування в організацію дилерського підприємства INFINITI відповідно до корпоративних стандартів компанії.

Для подачі заявки, необхідно заповнити анкету (aнкета кандидата) і направити її по електронній пошті kandidat@infoinfiniti.ru. Звертаємо вашу увагу на те, що розгляд анкет по кожному місту проводиться одноразово, після прийняття ТОВ «НІССАН МОТОР УКРАЇНА» відповідного рішення. В ході подальшого розгляду у компаній-заявників запитуються бізнес-план по створенню дилерського центру INFINITI і додаткові документи, що стосуються фінансового і юридичного статусу компанії-заявника.

У разі виникнення додаткових питань, пов'язаних з отриманням статусу офіційного дилера INFINITI в вашому регіоні, Ви можете задати їх співробітникам групи з розвитку дилерської мережі ТОВ «НІССАН МОТОР УКРАЇНА» в письмовому вигляді за адресою електронної пошти, вказаною вище.

Анкета кандидата:
Файл в форматі doc: Завантажити

 

Контакты:
E-mail: kandidat@infoinfiniti.ru

 

INFINITI розширює дилерську мережу та починає пошук нових партнерів у наступних містах:

 

Україна:

 • Одеса
 •  

   

  Заявки приймаються до 31 січня 2022 року.

   

  dealer